قوانین سایت

قوانین و مقررات لیان مارکت:

قوانین عمومی
* کلیه اصول ما در این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت ازحقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک می‌باشند.
* تمامی مراحل خرید منحصرا از طریق وب سایت صورت میگیرد و هیچگونه کالایی بوسیله تلفن عرضه نمیگردد.
* لطفا جهت انجام خرید ابتدا در وب سایت ثبت نام نمایید. سعی شده است مراحل ثبت نام مختصر و آسان تنظیم گردد.

قوانین عملیات خرید
زمان تحویل:
سفارش شما همه روزه برای شهروندان بندر بوشهر که خریدشان قبل از ساعت پنج بعد از ظهر ثبت گردد، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند.
برای عزیزان شهرستانی نیز(در همه شهرهای ایران) در روز های کاری، در صورت ثبت خرید قبل از ساعت سه بعدازظهر در همان روز تحویل پست خواهد شد و در صورت ثبت خرید بعد از ساعت سه بعدازظهر، در اولین روز کاری بعد ، بسته خرید تحویل پست خواهد شد.
تذکر: عزیزان در بندر بوشهر، در صورت داشتن محدودیت زمانی برای دریافت بسته ی خود حتما در قسمت توضیحات آن را ذکر نمایند.
مثال: فقط بین ساعات ۷ الی۱۱ قبل از ظهر

هزینه پیک و پست و نحوه ارسال
ارسال بسته ی خرید بصورت پیک فقط مختص عزیزان بندر بوشهر می باشد و برای دیگر عزیزان ارسال از طریق پست انجام خواهد گرفت.
سفارش‌‌‌‌های با ارزش بالای یکصد هزار تومان رایگان ارسال می‌شوند و در صورتی که پیک یا مأمور پست از شما بابت هزینه‌ی ارسال کالا ، مبلغی را مطالبه نمود از پرداخت وجه خودداری نموده و مورد مذکور را به ما اطلاع دهید.

مرجوعی و برگشت وجه:

* اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات با اطلاعات کالا در وب سایت مغایرت داشته باشد آن را تحویل نگیرید یا اگر دیر متوجه شدید بدون ایجاد صدمه فیزیکی ، تاکید می‌شود بدون ایجاد صدمه فیزیکی به بسته، ما را از طریق تلفن ، فاکس یا ایمیل حداکثر ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت بسته باخبر سازید. در این صورت مرجوعی انجام می‌شود و همچنین هزینه پستی آن برعهده ما می‌باشد.در صورت باز شدن کالا، مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.
* در صورت منصرف شدن شما از خرید ، اگر تا قبل از ارسال محصول باشد بدون اخذ هزینه از شما ، عملیات خرید لغو می‌شود ولی درصورتی که محصول ارسال شده باشد تا ۷ روز کاری امکان انصراف وجود دارد. هزینه ارسال مرجوعی برعهده‌ی مشتری می‌باشد.در صورت باز شدن کالا، مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.
* ما هیچ مسئولیتی در قبال صدمات فیزیکی پس از تحویل کالا نداشته لذا محصول خریداری شده را از لحاظ فیزیکی و پلمپ بودن با دقت چک کرده و تحویل بگیرید، چراکه در صورت باز شدن کالا، مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نمی گردد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
نهایت تلاش ما این است که کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست شما عزیزان در سراسر کشور رسانده شود.
بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می‌باشد.