حسین صارمی

حسین صارمی

حسین صارمی

نام و نام خانوادگی: حسین صارمی

متولد سال: 1373

محل تولد: بندر بوشهر

تخصص: نوازنده و سازنده ساز نی انبان ، فلوت و نی جفتی، دمام، ضرب و تمپو

دیگر سمت ها: رئیس کانون سازندگان ساز، انجمن موسیقی بوشهر

وی از سنین نوجوانی نوازندگی را شروع نموده است و اخیراً علاوه بر حرفه ی نوازندگی حرفه ای، کارگاه ساز سازی با برند( saremi) را افتتاح و با کسب مجوز از وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نسبت به ثبت آثار و ادوات موسیقی خود در وزارت مذکور اقدام نموده است .

از موفقیت های وی میتوان به کسب مقام اول تکنوازی ساز نی انبان درجشنواره های موسیقی دانش آموزی استان بوشهر و دانش آموزان برگزیده کشور ، مقام اول تکنوازی در جشنواره ذکرو ذاکرین ، منتخب نوازندگان جوان در جشنواره موسیقی جوان اشاره نمود.

از اجراهای برون مرزی وی بمنظور ترویج و معرفی موسیقی بوشهر میتوان اجرا در کشورهای هند(دهلی، بمبئی ،پونا)، آذربایجان (باکو)، آلمان(برلین، گرسن کرشن، هانوفر)، امارات متحده عربی(شارجه، دبی،ابوظبی)و کویت نام برد.

وی در ورک شاپی از موسیقی بوشهر به تحلیل و معرفی ساز نی انبان، نی جفتی و فلوت در کنسرواتوار موسیقی شهر باکو پرداخته و اجرای اختصاصی برای دانشجویان موسیقی دانشگاه و موزه موسیقی آن شهر داشته است .

ایشان بعنوان نوازنده گروه های موسیقی بوشهر بصورت انفرادی و گروهی کنسرتهای موفقی را درجشنواره ها و فستیوال های داخل کشور(نظیر موسیقی فجر، جشنواره موسیقی نواحی ایران، تولیدات صداسیمای ایران و غیره) بهمراه گروه های موسیقی بوشهر در کارنامه فعالیت حرفه ای خود دارد و هم اکنون بعنوان نوازنده گروه موسیقی شالو افتخار هنرنمایی و معرفی ظرفیت های ساز خود دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *